SP Drążdżewo wygrywa zawody w mini-piłce nożnej

Dnia 15 września 2012 roku wramach XV Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej na boisku zesztuczną nawierzchnią wMakowie Maz. odbył się turniej mini-piłki nożnej dziewcząt.
W zawodach wzięło udział pięć szkół z: Makowa Maz., Sypniewa, Gąsewa, Drążdżewa
i Szelkowa. Po zaciętej walce klasyfikacja przedstawia się następująco: I miejsce – SP Drążdżewo (w składzie: Zuzanna Pliszka, Aleksandra Romanowska, Sandra Pliszka, Alicja Grabowska, Sandra Klik, Eliza Dudek, Daria Kruk, Karolina Wilga, Dominika Jaszewska i Milena Ochenkowska – trener Marcin Gutowski), II – SP-1 Maków Maz., III – SP Szelków, IV – SP Sypniewo, V – SP Gąsewo. W kolejnym etapie nasze uczennice będą reprezentować powiat makowski w październiku
w zawodach międzypowiatowych w Przasnyszu.
Redakcja szkolnaGaleria

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »