Sadzonka za elektrośmiecia

W dniu 04.10.2012 r. (tj. czwartek) w godzinach od 8.00 do 15.00 za Gminnym Ośrodkiem Kultury będzie przeprowadzona bezpłatna zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Elektośmieci będzie można wymienić na sadzonki drzew leśnych. Odbierane będą wszystkie urządzenia zasilane elektrycznie z sieci bądź na baterie m. in.:

  • sprzęt RTV (np. telewizory, monitory, odbiorniki radiowe, sprzęt hi-fi);
  • sprzęt AGD (np. pralki, lodówki, zamrażarki, kuchenki, zmywarki, odkurzacze, żelazka);
  • sprzęt komputerowy (np. komputery, laptopy, drukarki, akcesoria komputerowe);
  • sprzęt telekomunikacyjny (np. telefony, faksy);
  • narzędzia elektryczne (np. wiertarki, kosiarki, piły);
  • odpady oświetleniowe (np. świetlówki, żarówki);
  • akumulatory.

Odpady odbierze firma MPK Sp. z o.o. z Ostrołęki. Zbiórka elektrośmieci organizowana jest w ramach zadania pn.: Akcje ekologiczne w Gminie Krasnosielc „Pokażmy śmieciom gdzie ich miejsce”, które jest dofinansowane ze środków WFOŚiGW w Warszawie.

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »