Wrześniowe atrakcje w krasnosielckim przedszkolu

Drugim przesłaniem tego spektaklu było zachęcenie naszych kochanych babć i dziadków do pomocy nad kształtowaniem młodego pokolenia. Natomiast w ostatni piątek (28 września) przedszkolaki hucznie pożegnały lato. Z tej okazji, dźwięczny i barwny korowód dotarł do Nowego Sielca, gdzie bawiliśmy się wspaniale. Atrakcji było moc, od tzw. „berka…” poprzez przeciąganie liny i rzucanie obręczą do celu, pieczenie kiełbasek po owocowy poczęstunek i pyszne ciasta jak na imprezę przystało. Oczywiście wszystko w rytmach muzyki! Dzieci były zachwycone, o czym świadczył choćby fakt, że najczęstszym pytaniem po powrocie było: „Kiedy będzie następne ognisko?”. Odpowiedź brzmi: „Wkrótce”, bo nie zdążyliśmy upiec ziemniaków, a więc nie żegnamy się na długo, bo tylko do następnego ogniska.
Anna Godlewska

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »