Święto Biblioteki Szkolnej

Nasza Biblioteka Szkolna Zespołu Szkół Publicznej Szkoły Podstawowej i Publicznego Gimnazjum w Krasnosielcu jak co roku włączyła się w obchody Święta Bibliotek Szkolnych. Na październik zaplanowaliśmy: Konkursy plastyczne: – Najładniejszy zeszyt lektur – konkurs przeznaczony dla uczniów klas I – III ze szkoły podstawowej. – Kartka urodzinowa dla blooga naszej Biblioteki Szkolnej – konkurs plastyczny dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Wystawy: – Jesień w literaturze – prezentacja wierszy, ilustracji, książek o tej kolorowej porze roku. – Astrid Lindgren i jej książki – wystawa pozycji zakupionych w ramach projektu Astrid Lindgren Dzieci z Bullerbyn. – Jan Grabowski i jego zwierzyniec – wystawa książek przyrodniczych, – Nowości z bibliotecznej półki – prezentacja nowych książek zakupionych w ramach realizacji projektów. Promocja czytelnictwa: – Najciekawsza książka Miesiąca Bibliotek – ranking czytelniczy, – Akcja: Podaruj książkę bibliotece szkolnej, – Pasowanie uczniów klas I na czytelników Biblioteki Szkolnej, O tych i wielu innych działaniach naszej Biblioteki Szkolnej można poczytać na naszym bloogu – www.bibliotekakrasnosielc.bloog.pl.
Zespól redakcyjny Biblioteki Szkolnej

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »