Przysięga krasnosielckich pierwszaków

Pasowanie na ucznia to bardzo ważna uroczystość w szkolnym kalendarzu. Żeby tradycji stało się zadość, w październiku pierwszaki z PSP w Krasnosielcu złożyły uroczystą przysięgę i tym samym zostały oficjalnie przyjęte w poczet uczniów. Pierwszaki wraz z wychowawczyniami Hanną Talarską i Iwoną Chełchowską przygotowały przeuroczy program artystyczny, w którym to popisywały się umiejętnościami recytatorskimi i wokalnymi. Po części artystycznej odbyło się podniosłe ślubowanie oraz pasowanie na ucznia. Ale na tym nie koniec. Uczniowie klas pierwszych stali się jednocześnie pełnoprawnymi czytelnikami biblioteki szkolnej. Ten dzień nie tylko dla dzieciaków był pełen wrażeń. Z pewnością wszyscy rodzice patrzyli na swoje pociechy z podziwem i dumą. Fakt obecności rodziców, uczniów klas starszych i ich wychowawców, dyrekcji oraz wójta gminy podniósł rangę tej uroczystości. Na zakończenie nowi uczniowie otrzymali masę upominków i łakoci, za co szczególne podziękowania należą się: Krzysztofowi Pióreckiemu, sklepowi Zielony Market w Krasnosielcu oraz wójtowi gminy Pawłowi Ruszczyńskiemu.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »