Dzień Edukacji Narodowej

W dniu 15 października 2012r. w Zespole Szkół w Krasnosielcu odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczestniczyli w niej nauczyciele, dyrekcja szkoły, rodzice, a także zaproszeni goście: wiceprzewodniczący Rady Gminy p. Tomasz Olszewik oraz emerytowani nauczyciele i pracownicy szkoły. Na początku dyrektor ZS p. A. Maluchnik złożył życzenia wszystkim pracownikom szkoły i wręczył Nagrodę Dyrektora wyróżnionym nauczycielom i pracownikom obsługi. Następnie p. T. Olszewik złożył życzenia i pogratulował nagrodzonym wręczając kwiaty na ręce p. dyrektor A. Kardaś. Życzenia w imieniu emerytowanych pracowników złożyła p. Z. Napiórkowska. Potem wszyscy obejrzeli część artystyczną przygotowaną przez uczniów Gimnazjum pod kierunkiem p. M. Glinka i p. W. Kuprajtys. Uczniowie na wesoło przedstawili scenki z życia szkoły, recytowali wiersze, śpiewali piosenki do popularnych melodii. Na zakończenie Samorząd Szkolny wręczył kwiaty wszystkim nauczycielom.
Zespół redakcyjny Biblioteki Szkolnej