Konkurs kreatywny – zmiana terminu

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych ogłasza konkurs na najciekawszą pracę wykonaną dowolną techniką o dobrych praktykach wykorzystania środków z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 (RPO WM 2007-2013) Konkurs realizowany jest w ramach Biuletynu RPO WM 2007-2013 „Fundusze europejskie dla rozwoju Mazowsza”. W związku z licznymi prośbami o przesunięcie terminu zakończenia Konkursu Kreatywnego o Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Mazowieckiego 2007-2013 ze strony osób zainteresowanych wzięciem w nim udziału, Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych informuje, że ostateczny termin został ustalony na 15 listopada 2012 roku. Przypominamy, że dla zwycięzców przewidziano cenne nagrody: laptop i tablety. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie. Więcej informacji na stronie fan.mazovia.eu.OświadczenieRegulamin

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »