„PKS-em po świecie”- wystawa fotografii 3D w Krasnosielcu

PKS z wystawą ruszył 31 marca 2012r. z Domu Kultury w Rybniku – Chwałowicach, gdzie podczas Festiwalu Podróżników „Rozjazdy 2012” odbył się wernisaż wspomnianej wystawy. Kolejnym przystankiem był Gorzów Wielkopolski. PKS dotarł do tego miasta późnym wieczorem, w piątek 19 maja br., a dokładniej w Noc Muzeów. Kolejnym punktem przystankowym były Tuplice, gdzie PKS z wystawą dotarł 2 września br, w dniu Dożynek. I tak wystawa wędruje po miastach i gminach, a w październiku zawitała również w nasze strony. Należy pamiętać, że PKS za moment ruszy w dalszą podróż do Lublina, a dokładniej na TARGI 3D POLAND 2012, które odbędą się 23-25 listopada 2012r. w Centrum Targowo-Wystawienniczym Targów Lublin S.A.
Zapraszamy Państwa do obejrzenia tej niesamowitej wystawy. Tylko wtedy będziecie mogli Państwo poczuć, jak przyjemnie podróżuje się PKS-em. Wystawa jest czynna do końca października, w godz. 7:30- 15:00, w GOK, (sala na piętrze).

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »