Wycieczka do Kadzidła i Ostrołęki – śladami Kurpiów

Kolejnym punktem wyprawy było miasto – Ostrołęka, gdzie na dzieci również czekało wiele atrakcji. W salonie zabaw „Urwis” dzieci zmierzyły się z torem przeszkód, jazdą samochodzikami i rowerkami, a także grały w piłkarzyki. Wielką atrakcją było malowanie twarzy, oraz wznoszenie budowli z mega klocków. Szczególne zainteresowanie wśród uczestników wywołała gra X-Box Kinect składająca się z minigier, w których gracz wykonuje czynności nie tylko rękoma, nogami ale całym ciałem.
Po wielu wrażeniach, uczestnicy wyprawy udali się do McDonalda aby zregenerować swoje siły.
Ostatnim punktem wyjazdu był film animowany w wersji 3D: „Żółwik Sammy 2”. Film opowiadał historię dzielnego żółwika, który wpadł w sidła podstępnych łowców i trafił do luksusowego oceanarium, gdzie u boku najbardziej malowniczych mieszkańców rafy koralowej zabawiał turystów z różnych zakątków globu. Niepoprawny optymista i wytrawny pirat podmorskich głębin nie byłby jednak sobą, gdyby kilka chwil po uwięzieniu nie zaczął szykować błyskotliwego planu ucieczki. Film uświadomił młodym widzom, jak bardzo ważna jest wolność i szczęście w życiu.
Z wycieczki wszyscy wrócili zadowoleni i pełni wrażeń do szkoły w Drążdżewie, gdzie czekali na nich stęsknieni rodzice.

Michał Walasek

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »