Pasowanie na uczniów w Rakach

Pracowitości, sumienności, mądrości, odwagi, umiejętności zabawy oraz wiernego grona przyjaciół – tego życzono uczniom klasy I PSP w Rakach podczas pasowania na ucznia – w dniu 12 października br. Był to ich pierwszy, wielki występ na szkolnej scenie. Zaadaptowane już do szkolnych warunków dzieci czuły się pewnie. Z werwą śpiewały piosenki i recytowały wiersze. Następnie z wielką powagą złożyły ślubowanie i zostały oficjalnie włączone do grona uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej w Rakach. Po uroczystości dzieci i ich rodzice spotkali się w swojej klasie przy wspólnej herbatce i słodkim cieście.

Wychowawca kl.I Marzenna Orzoł

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »