Współpraca się opłaca

W ramach projektów realizowanych przez Parafialne Stowarzyszenie „BĄDŹMY RAZEM” uczniowie ze szkoły podstawowej w Amelinie mieli możliwość uczestniczenia w kilku wycieczkach. Dnia 1 października uczniowie klas IV-VI pojechali do Kamionki koło Nidzicy, gdzie brali udział w warsztatach garncarskich i malowania na szkle, a w drodze powrotnej zwiedzili zamek krzyżacki w Nidzicy. 6 października grupa uczniów wyruszyła na kolejną wycieczkę, tym razem do Wachu. Głównym punktem wyprawy było m.in. wydobywanie i obróbka bursztynu oraz zwiedzanie Muzeum Kurpiowskiego. Natomiast 8 października uczniowie mieli okazję zapoznać się z pracą młynarza i piekarza. Serdecznie dziękujemy liderom grup partnerskich: p. Irenie Kaczyńskiej, p. Annie Nisiobędzkiej-Ryłka oraz p. Halinie Dąbrowskiej za zorganizowanie tych wyjazdów i prosimy o więcej. Redakcja szkolna

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »