Projekt rozkładu jazdy Kolei Mazowieckich

Spółka "Koleje Mazowieckie – KM" sp. z o.o. uprzejmie informuje, że od dnia 9 grudnia 2012r. wchodzi w życie nowy rozkład jazdy pociągów edycji 2012/2013. Projekt rozkładu jazdy został zamieszczony na stronie internetowej organizatora przewozów na obszarze województwa mazowieckiego – Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie – www.mazovia.pl. Dostępny projekt rozkładu jazdy jest rozkładem rocznym i nie uwzględnia doraźnych/czasowych zmian, które mogą być wprowadzone przez zarządcę infrastruktury, Spółkę PKP Polskie Linie Kolejowe S.A z powodu szeroko zarkojonych prac remontowo-modernizacyjnych infrastruktury kolejowej. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z przygotowanym projektem rozkładu jazdy i wyrażania swoich opinii i uwag dotyczących kursowania poszczególnych pociągów za pośrednictwem aktywnej ankiety albo przesłania wiadomości elektronicznej na adres kolej@mazovia.pl (wysyłając wiadomości na powyższy adres mailowy obligatoryjnie należy podać imię nazwisko oraz adres zamieszkania*). Link do ankiety: http://ankiety.mazovia.pl/kolejemaz2012

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »