Termomodernizacja budynków w Krasnosielcu

Zakończono prace termomodernizacyjne budynków użyteczności publicznej w Krasnosielcu. Wykonano docieplenie ścian budynków płytami styropianowymi, warstwę elewacyjną tynku mineralnego strukturalnego, montaż podokienników z blachy i rur spustowych, a także wymianę stolarki okiennej i drzwiowej oraz docieplenie dachu. W chwili obecnej trwają jeszcze prace termomodernizacyjne drugiego budynku. Wykonawcą całej inwestycji jest Przedsiębiorstwo Realizacji Inwestycji Kazimierz Mitelsztedt z Ostrołęki. Łączna wartość zadania to 203850,65 zł, a kwota dofinansowania z WFOŚiGW w Warszawie – 53395,14 zł.