Pasowanie na Świetlika

W dniu 31 października 2012 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Krasnosielcu odbyło się pasowanie na Świetlika. Społeczność szkolna postanowiła przyjąć do swojego grona 25 uczniów z klasy I. Podczas tej uroczystości pierwszoklasiści brali udział w różnych zabawach i próbach sprawdzających ich umiejętności oraz wiedzę. Wszyscy uczestnicy dobrze się bawili i zasłużyli sobie na przyjęcie do grona Świetlików świetlicy szkolnej. Na zakończenie uroczystości pierwszoklasiści zostali pasowani przez panią wicedyrektor Annę Kardaś i złożyli uroczyste ślubowanie. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki – zakładki do książek. Hasłem przewodnim całej zabawy było – „ Chcesz się bawić, baw się z nami bowiem zabaw mnóstwo mamy.” Uroczystość przygotowała p. Weronika Chojnowska – nauczyciel świetlicy.
Zespół redakcyjny Biblioteki Szkolnej w Krasnosielcu

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »