Zaproszenie do udziału w projekcie „E-Pasja czyli Nowoczesna Edukacja”

Fundacja Polskiego Portalu Edukacyjnego Interkl@sa serdecznie zaprasza przedstawicieli placówek oświaty, kultury, biblioteki i organizacji pozarządowych oraz wszystkich zainteresowanych rozwojem nowoczesnej edukacji w Gminie Krasnosielc do udziału w jednodniowych warsztatach. Warsztaty odbędą się dnia 5 grudnia br. w godzinach od 9.00-15.00 na sali w GOK w Krasnosielcu. Uczestnicy warsztatów poznają nowoczesne metody edukacyjne i formy współpracy. Wspólnie będą mogli wykreować nowatorskie propozycje zajęć szkolnych i pozaszkolnych, tak aby czas spędzony na lekcji był wykorzystany w pełni, a potencjał ucznia i nauczyciela – odkryty. Spotkanie edukacyjne organizowane jest w ramach projektu „E-Pasja czyli Nowoczesna Edukacja”. Główną ideą tego projektu jest wyrównywanie szans edukacyjnych dzieci i młodzieży ze środowisk wiejskich i małomiasteczkowych oraz stworzenie sieci gmin, których przedstawicielom zależy na rozwoju nowoczesnej edukacji w Polsce. Obecnie z terenu naszej gminy do projektu zgłosiły się trzy szkoły: PSP Amelin, PSP Drążdżewo i PSP Raki. Zaproszenie

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »