Wycieczka przedszkolaków do Ostrołęki

W dniu 21 listopada (środa) „maluchy” i „średniaki” z Oddziałów Przedszkolnych przy Publicznej Szkole Podstawowej w Drążdżewie wybrały się na wycieczkę do Ostrołęki. Ileż było radości i szczęścia. Dzieci wsiadając do autobusu już bardzo to przeżywały, po drodze podziwały krajobraz, duże budynki i sarenki na łące. Wszystko było niezwykle ciekawe. Jednak największą radość sprawił im pobyt w salonie zabaw „Urwis”. Przedszkolaki mogły ćwiczyć tam swoje umiejętności ruchowe spacerując po tzw. „małpim gaju”, gdzie kąpały się w kolorowych kulkach, zjeżdżały na zjeżdżalniach, opanowywały technikę jazdy qaudami, motocyklami i rowerami. Po dwóch intensywnie spędzonych godzinach udały się na posiłek do Mc Donalda. Wszystkie dzieci dostały zestaw Happy Meal i coca – colę. Uczestnicy wycieczki wrócili bardzo zadowoleni.
Mamy nadzieję, że pierwsza wycieczka w tym roku szkolnym na długo zostanie w ich pamięci. Bardzo dziękujemy za pomoc mamom przedszkolaków.
Wychowawcy
Magdalena Zuzelska
Alicja Mizerek

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »