Zaproszenie – dołącz do liderów nowoczesnej edukacji

Fundacja – Polski Portal Edukacyjny Interkl@sa w dniu 5 grudnia 2012 r. (tj. środa) w godzinach od 9:00 do 15:00 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury organizuje jednodniowe spotkanie edukacyjne w ramach projektu "E-Pasja czyli Nowoczesna Edukacja". Podczas spotkania obędą się warsztaty z zakresu współpracy i nowoczesnych metod edukacyjnych.
W spotkaniu może wziąć udział każdy kto jest zainteresowany rozwojem nowoczesnej edukacji w Gminie Krasnosielc.
Zgłoszenia chętnych na zajęcia będą przyjmowane do 4 grudnia przez panią Martę Jasińską po nr tel. 792 238 448 lub e-mail: marta.jasinska@interklasa.pl lub w UG Krasnosielc pod nr tel. (29) 71 40 045.
Spotkanie organizowane jest przy wsparciu Urzędu Gminy Krasnosielc.

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »