Wizyta Wojewody

W dniu 28 listopada br. wizytę w Gminie Krasnosielc złożył Wojewoda Mazowiecki Jacek Kozłowski. Podczas spotkania Wójt Gminy Krasnosielc Paweł Ruszczyński przybliżył trudności z jakimi boryka się gmina oraz potrzeby jej mieszkańców. W czasie rozmowy zostały poruszone tematy związane z drogami lokalnymi, odpadami, współpracą z Mazowieckim Urzędem Wojewódzkim w Warszawie i delegaturami oraz nowymi wyzwaniami, które stoją przed samorządami.
W spotkaniu uczestniczyli: Dyrektor Biura Wojewody Mazowieckiego Jagoda Miszewska, Dyrektor Delegatury Urzędu Marszałkowskiego w Ostrołęce Mariusz Popielarz, Dyrektor Oddziału Regionalnego WFOŚiGW w Ostrołęce Ryszard Dziadak, Prezes Ostrołęckiego Towarzystwa Naukowego im. Adama Chętnika dr hab. Janusz Gołota, prof. UWM.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »