Złote Gody w Gminie Krasnosielc

Wszystkich złotych jubilatów i zgromadzonych gości przywitał Wójt Gminy Paweł Ruszczyński.
– Pół wieku to długi okres, który był nacechowany zarówno wieloma radościami, jak i wieloma smutkami, ciężką pracą i zmaganiem się o byt życia codziennego. Jest to szczególne święto, w którym uświadamiamy sobie wszyscy, jaką moc ma miłość i przywiązanie do drugiego człowieka. Życiowa miłość to taka, która trwa pomimo upływających lat – powiedział na powitanie Wójt Paweł Ruszczyński, życząc jednocześnie wielu lat życia w zdrowiu, szczęściu i wzajemnej miłości. Następnie w towarzystwie kierownika USC Elżbiety Czarneckiej i Krzysztofa Czarneckiego Wójt Gminy udekorował dostojnych jubilatów medalem za długoletnie pożycie małżeńskie, przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego.

Tegorocznymi jubilatami 50 rocznicy pożycia małżeńskiego byli Państwo:1. Biedrzycki Ryszard i Jadwiga z Karolewa
2. Pełtak Stanisław i Barbara z Grabowa
3. Więcek Hilary i Genowefa z Grądów
4. Ogrodowicz Mieczysław i Marianna z Krasnosielca
5. Godlewski Stanisław i Teresa z Krasnosielca
6. Tabaka Roman i Anna z Krasnosielca
7. Miścichowski Jan i Janina z Krasnosielca
8. Ciak Stanisław i Irena z Krasnosielca
9. Zega Roman i Teresa z Raków
10. Szewczak Stanisław i Marianna z Drążdżewa
11. Lis Stefan i Teresa z Pieczysk
12. Gajkowski Jan i Lucyna z Wólki Drążdżewskiej
13. Amrozy Bogdan i Teresa z Wólki Drążdżewskiej
14. Olszewski Czesław i Danuta z PienicJubilaci 51 rocznicy pożycia małżeńskiego:1. Ferenc Włodzimierz i Teresa z Bagienic Szlacheckich
2. Lis Mieczysław i Marianna z Pieczysk
3. Kuciej Aleksander i Jadwiga z Papiernego Borku
4. Zduniak Bonifacy i Irena z Przytuł
5. Kurela Zygmunt i Helena z Ruziecka
6. Kardaś Grzegorz i Marianna z Grądów
7. Wójcik Józef i Anna z Pienic
8. Zduniak Ryszard i Teresa z Grądów
9. Łada Jan i Irena z Drążdżewa Małego
10. Gamdzyk Stanisław i Michalina z Wólki Rakowskiej

Jubilaci 56 rocznicy pożycia małżeńskiego:
1. Żużniew Wacław i Teresa z Nowego Sielca.

Spotkanie odbyło się w miłej i sympatycznej atmosferze. Były gratulacje, życzenia, kwiaty oraz wyśmienity tort i tradycyjna lampka szampana. Po części oficjalnej jubilaci zostali zaproszeni na wspólny poczęstunek oraz na miłą chwilę wspomnień. Uroczystość uświetnił występ przygotowany przez grupę wokalną działającą przy szkole podstawowej w Rakach.

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »