I Halowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt

Drużyna PSP w Drążdżewie brała udział w I Halowym Turnieju Dziewcząt pod Patronatem Starosty Powiatu Makowskiego, który odbył się w dniu 08.12.2012 r. w hali Zespołu Szkół nr 2 w Makowie Mazowieckim. Naszą szkołę reprezentowały: Sandra Klik, Daria Kruk, Eliza Dudek, Zuzanna Pliszka, Milena Ochenkowska, Dominika Jaszewska i Zuzanna Tańska.
Rywalizacja była zacięta, gdyż uczestniczyły w nim również drużyny z Warszawy, Przasnysza, Makowa Maz. i Szelkowa. Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym. Pojedynki stały na wysokim poziomie, a zawodniczki wykazywały się ogromnym zaangażowaniem. Dlatego też, bardzo cieszy fakt, że nasza drużyna po dwóch zwycięstwach: z Szelkowem 2:0 i Makowem 2:1 oraz po remisie z Przasnyszem 1:1, jak też po porażce z prezentującą okazały futbol, niepokonaną Warszawą 0:9 zajęła ostatecznie wysokie II miejsce. Drużyna została uhonorowana pucharem, a zawodniczki pamiątkowymi medalami.

Redakcja Szkolna

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »