Spotkanie opłatkowe

Roziskrzona choinka, włożone pod nią prezenty, ciche melodie kolęd to wszystko sprawia, że Święta Bożego Narodzenia są piękne i niepowtarzalne. Przypominają dorosłym smak dzieciństwa, a dzieciom dają przeżycia, do których po latach wraca się we wspomnieniach. Tą ciepłą, świąteczną atmosferę wzbogaciło w szkole w Amelinie przedstawienie przygotowane przez klasy I-III. Młodzi aktorzy zachwycili widzów swoimi talentami oraz pięknym wykonaniem kolęd. Po akademii nastąpiło łamanie się opłatkiem i uroczysty obiad wigilijny. W atmosferze życzliwości i radości cała społeczność szkolna przeżyła ten wyjątkowy dzień.
Redakcja szkolna PSP Amelin

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »