Młodzież – seniorom

W dniu 20 stycznia 2013 r. już po raz szósty uczniowie i absolwenci Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Krasnosielcu, zaprosili seniorów na imprezę środowiskową pt. Młodzież seniorom. Uroczystość została poprzedzona mszą świętą, po której zaproszeni goście udali się do szkoły. Imprezę poprowadzili uczniowie klasy III d – Łukasz Śledzik, Marta Tabaka i Natalia Zadrożna.
W programie uroczystości znalazły się:
– montaż słowno-muzyczny „Balladyna i Ballady” przygotowany przez grupę teatralną z klas II a i III a;
– recital zespołu muzycznego Awista, złożonego z absolwentów gimnazjum: R .Wilkowski, J. Mikulak, E. Kęszczyk i K. Łada;
– koncert w wykonaniu absolwentki szkoły podstawowej K. Żebrowskiej i absolwentki gimnazjum W. Tabaki;
– pokaz stylów tanecznych, które zaprezentowali uczniowie klasy III a.
Podczas trwania występu, babcie, dziadkowie i zaproszeni goście mogli częstować się ciastem i owocami.
Na zakończenie uroczystości prowadzący przypomnieli słowa patrona Gimnazjum błogosławionego Jana Pawła II: „Wy, dziadkowie, którzy jesteście w rodzinie znakiem nieodzownej i czynnej więzi między pokoleniami, dzielicie się wielkodusznie swoim doświadczeniem i świadectwem, aby zespolić przeszłość z przyszłością w teraźniejszości zbudowanej na pokoju.”

Redakcja szkolna

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »