Historyczny sukces Zuzi

Zuzia bez trudu rozwiązała testy etapu szkolnego i rejonowego w Ostrołęce, a teraz będzie reprezentowała szkołę oraz rejon ostrołęcki w etapie wojewódzkim. Szkoła w Drążdżewie po raz drugi bierze udział w tym konkursie. W ubiegłym roku, Zuzia też, dotarła do etapu rejonowego, natomiast w etapie wojewódzkim, tytuł laureata uzyskał Kacper Włodarski. Cieszy fakt, że uczniowie chętnie zgłębiają wiedzę historyczną, interesują się historią Polski oraz historią powszechną. Obecnie Zuzia swoją wiedzę poszerza czytając książki o tematyce historycznej. Gratulujemy Zuzi i życzymy powodzenia na dalszych etapach konkursu.

Aniela Szewczak
nauczycielka historii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »