Zabawa choinkowa w Drążdżewie

Później, tj. o godz. 14 rozpoczęła się impreza dla uczniów klas I – VI, dla których zabawę poprowadziła grupa z teatru FORMA z Białegostoku. Do zabawy przyłączyli się także: dyrektor szkoły, nauczyciele i rodzice, zachęcani przez barwne postacie biedronki i osła kłapouchego.
Impreza przeplatana była wieloma konkursami i zabawami, za co uczniowie zostali nagradzani upominkami i słodyczami. Liczna grupa uczniów brała udział w konkursach, takich jak: taniec pod liną , taniec na gazecie i robienie mumii. Zorganizowano również konkurs, który polegał na tym aby w jak najkrótszym czasie przebić wypełnione powietrzem balony, bez użycia szpilki lub innego ostrego narzędzia.
W ten sobotni mroźny wieczór przez cały czas trwania choinki dzieci oblegały stoisko z makijażem. Wszystkim chętnym, buzie malowała wyspecjalizowana w tej dziedzinie biedronka.
Do starszych uczniów również przyszedł Święty Mikołaj. Tylko tym razem, zgodnie z tradycją, dzieci musiały zaśpiewać piosenkę, aby otrzymać prezenty.
Uczestnicy spotkania świetnie się bawili ze swoimi nauczycielami i rodzicami. Był to bardzo udany wieczór i długo zostanie w pamięci dzieci.
Zabawa choinkowa upłynęła bardzo szybko. O godzinie 17.00 uczniowie, dzieci i nauczyciele podziękowali pani dyrektor, Barbarze Kluczek słodkim buziakiem za zorganizowanie wspaniałej uroczystości. Na podkreślenie zasługuje liczny udział rodziców, ich zaangażowanie i serce podarowane dzieciom tego mroźnego styczniowego dnia.
Uczestnicy imprezy bardzo dziękują wszystkim za pomoc w przygotowaniu zabawy choinkowej.

Redakcja Szkolna

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »