Zabawa choinkowa w Rakach

W dniu 19.01.2013 r. w Szkole Podstawowej w Rakach zorganizowano zabawę choinkową. Impreza rozpoczęła się od wspólnych tańców, przy rytmach wesołej muzyki. Potem była uroczysta kolacja i słodki poczęstunek, który został przygotowany przez mamy. Prawdziwą ucztą, ale dla ducha była część artystyczna, którą przygotowali uczniowie szkoły wspólnie z nauczycielami. Po występie, artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami. W tym roku był to wyjątkowy wieczór – prawdziwa noc teatralna. Najpierw uczniowie klas I-III zaprezentowali montaż słowno-muzyczny o zimie. Potem starsi koledzy i koleżanki zaprezentowali bajkę pt. ,,Królewna Śnieżka”. Bajka powstała przy okazji realizacji programu ,,Comenius – Uczenie się przez całe życie" pod nazwą ,,Tale with tail”. Oczywiście prezentowana bajka była w języku angielskim. Występujący zachwycili wspaniałą interpretacją tekstu. Wszyscy z podziwem patrzyli na wykonawców. Zaraz po części artystycznej przyszedł Mikołaj, który jak co roku obdarował wszystkie dzieci prezentami. Uczniowie serdecznie dziękują wszystkim, tym którzy zorganizowali dla nich ten wspaniały wieczór.
Redakcja szkolna

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »