Bal karnawałowy w szkole podstawowej Krasnosielcu

W dniu 11.02.2013 r. w szkole podstawowej w Krasnosielcu tuż po szkolnych feriach zimowych odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas I – III. Kolorowe i fantazyjne stroje najmłodszych uczniów ubarwiły hol szkolny. Przebierańcy świetnie się bawili, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca nawet tych najbardziej wstydliwych uczniów. Atmosfera na sali była fantastyczna, dzieci odśpiewywały tegoroczne muzyczne hity np. ,,Ona tańczy dla mnie’’ oraz niezapomniane „Kaczuchy”. Pośród laserów, kolorowych świateł, pląsały urocze wróżki, księżniczki, czarodziejki, indianie i spaidermen. Poza tym przebierańcy bawili się w kółeczkach dużych i małych oraz tworzyli roztańczony pociąg. Warto dodać, iż kl. II a i b przygotowała na ten czas swoim kolegom i koleżankom sklepik ze słodyczami i napojami. Choć wszyscy uczestnicy wspaniale się bawili i tańcom nie było końca to czas dobrej zabawy upłynął szybko. Tegoroczny bal był bardzo udany, a uczniowie już nie mogą doczekać się kolejnego.

Redakcja szkolna

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »