Dzień aktywności zawodowej w Gminie Krasnosielc

W dniu 19 lutego w godzinach od 9 do 13 w siedzibie Urzędu Gminy Krasnosielc odbył się Dzień Aktywności Zawodowej zorganizowany przez Filię Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Ostrołęce we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Makowie Mazowieckim.
Przedsięwzięcie skierowane było do osób bezrobotnych i poszukujących pracy. Podczas spotkania doradcy zawodowi udzielali bezpłatnych, indywidualnych konsultacji na temat: zasad pisania dokumentów aplikacyjnych, metod i technik poszukiwania pracy, zawodów na współczesnym rynku pracy, kierunków kształcenia i szkolenia w regionie. Osoby zainteresowane podjęciem własnej działalności gospodarczej mogły uzyskać informację dotyczącą procedur zakładania i źródeł finansowania własnej firmy.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »