Ferie zimowe w Drążdżewie

Największą atrakcją zimowisk był zorganizowany w dniu 30 stycznia 2013 r wyjazd do Ostrołęki. Celem wycieczki była wizyta w ostrołęckim kinie. Dzieci obejrzały film pt. „Alwin i wiewiórki 3”. Film opowiadał o sześciu wiewiórkach: Alvinie, Teodorze, Szymku, Brittany, Żanecie i Eleonorze, które próbowały wygrać nagrodę muzyczną. Wobec tego w filmie było dużo muzyki, tańca i zabawy. Akcja filmu rozpoczęła się na statku, gdzie bohaterowie spędzali rodzinne wakacje. Alvin strasznie rozrabiał. Jeden z jego „niemądrych” pomysłów skończył się tym, że cała szóstka wylądowała na bezludnej wyspie. Ich opiekun Dave próbował im pomóc, ale sam wpadł do wody razem ze złośliwym producentem Ianem. Obaj dopłynęli do tej samej wyspy na którą trafiły wiewiórki. Oprócz sporej dawki humoru, film niósł ze sobą przesłanie, że w życiu trzeba być rozsądnym, słuchać rodziców, ale czasem można pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa.
Po pobycie w kinie dzieci przyjemnie spędziły czas w salonie zabaw „Urwis”. Czekało tam na nie wiele atrakcji. Radośnie pokonywały tory przeszkód, bawiły się w suchym basenie z piłeczkami, jeździły samochodzikami i rowerkami. Bawiły się mega-klockami, grały w piłkarzyki. Atrakcją okazało się malowanie twarzy. Na koniec każde dziecko otrzymało balonik. Tradycyjnie ostatnim punktem wycieczki był posiłek w McDonalda’s. Podróż do Ostrołęki została sfinansowana przez Wójta Gminy Krasnosielc, któremu w imieniu uczestników serdecznie dziękujemy.
Ferie były udane, dzieci aktywnie i pożytecznie spędziły czas i mają co wspominać oraz z niecierpliwością oczekują kolejnych zimowisk.

Redakcja Szkolna
PSP DrążdżewoZapraszamy do galerii

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »