Podium dla drużyny ze Szkoły Podstawowej z Drążdżewa

Drużyna żeńska ze Szkoły Podstawowej wDrążdżewie w składzie: Sandra Pliszka, Aleksandra Romanowska, Alicja Grabowska, Wiktoria Kubińska, Zuzanna Tańska, Sandra Klik, Eliza Dudek, Daria Kruk i Milena Ochenkowska z trenerem Marcinem Gutowskim zajęła drugie miejsce podczas zawodów wunihokeja wramach Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które odbyły się w Płoniawach.
Wturnieju udział wzięły zespoły z Czerwonki, Drążdżewa, Gąsewa, Krasnosielca, Rzewnia, Płoniaw i Krasińca. Mecze trwały po 14 minut ibyły rozgrywane w dwóch grupach. Dziewczęta ze szkoły w Drążdżewie trafiły do grupy B, w której wygrały 4:2 z Płoniawami i przegrały 3:2 z Czerwonką. O wyjściu z grupy decydował mecz Płoniawy-Czerwonka, w którym to gospodynie ograły Czerwonkę 7:1 i dzięki temu zajęły drugie miejsce w grupie, co dało drużynie z Drążdżewa awans do półfinału, w którym zmierzyła się z Krasnosielcem. Dziewczęta z Drążdżewa wygrały to spotkanie 2:1 i awansowały do finału. W finale uległy jednak drużynie z Płoniaw 4:2 i ostatecznie zajęły drugie miejsce.
Wszystkie zespoły, które wzięły udział wzawodach uhonorowano pamiątkowymi dyplomami, atrzy najlepsze drużyny zkażdej kategorii otrzymały puchary imedale.
PSP Drążdżewo