Styczeń u krasnosielckich przedszkolaków

Dzień 21 (w gr. I, II i IV) i 23 stycznia 2013 r. (w gr. III), odbył się w przedszkolu pod znakiem świętowania Dnia Babci i Dziadka. Była to jedna z najmilszych uroczystości w tegorocznym kalendarzu przedszkolnych imprez, ponieważ dopisało wielu gości. Na okoliczność tego święta dzieci przygotowały dla swoich ukochanych babć i dziadków mnóstwo niespodzianek, zarówno w formie własnoręcznie wykonanych prezentów jak również w postaci piosenek, wierszyków i tańców. Było dużo pozytywnych emocji – od poczucia dumy z wnucząt do łez szczęścia. Cała uroczystość została uwieńczona wspólną biesiadą, na której jak przystało na karnawał, znalazło się mnóstwo pyszności.
W dniu 25 stycznia 2013 r. do przedszkola przybyli aktorzy sceny białostockiej – Teatru „Premiera”, ze spektaklem „Pierwsza pomoc w Bajkolandi”. W trakcie trwania występu, dzieci poznawały, bądź utrwalały sobie znajomość numerów alarmowych do służb ratunkowych. Choć wszystkie przedszkolaki już je znają, to oby z ich znajomości nigdy nie były zmuszone korzystać.

Dyrektor przedszkola
Anna Godlewska

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »