Walentynki w Amelinie

W dniu14 lutego w święto zakochanych uczniowie klas IV-VI PSP w Amelinie przygotowali przedstawienie pt. „Romeo i Julia na wesoło” oraz „Sondę Walentynkową”. Podobnie jak w ubiegłym roku pomysł powstał z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego. Nad realizacją czuwała przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego.
Publiczności bardzo podobały się występy aktorów, za które zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Nie zabrakło też oprawy muzycznej. Uczniowie wszystkich klas śpiewali piosenki o tematyce miłosnej. Tradycyjnie już zbierane i wręczane przez szkolną pocztę walentynkową kartki oraz drobne upominki, były miłym akcentem na zakończenie tak wyjątkowego dnia. Była to okazja aby w prosty sposób wyrazić swoją sympatię, wywołując uśmiechy na twarzach Walentynek.
Redakcja szkolna PSP Amelin

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »