Luty w krasnosielckim przedszkolu

W dniu 11 lutego b.r. w krasnosielckim przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Dzięki życzliwości i gościnności pana Dyrektora Zespołu Szkół w Krasnosielcu – bal odbył się w szkole. Na imprezę tradycyjnie najwięcej przybyło księżniczek, niemniej nie brakowało również Spider – Manów, Zorro, rycerzy oraz barwnych motyli. Bal przebiegł w rytmach piosenek pt. „Pociąg”, „Kaczuchy”, „Krasnoludek”, itp. Zabawa była wyśmienita. Czekamy z niecierpliwością na następny bal i mamy już nawet kolejne pomysły na kostiumy balowe.
Następnego dnia tj.12 lutego b.r. rozpoczęła się w przedszkolu ewaluacja zewnętrzna, przeprowadzona z udziałem zespołu wizytatorów ds. ewaluacji. Cała inicjatywa ma na celu gromadzenie informacji na temat jakości pracy szkół i przedszkoli oraz funkcjonowania systemu edukacyjnego. Przyznać trzeba, że goście, którzy pojawili się w naszym przedszkolu byli bardzo mili, toteż czas spędzony z zespołem wizytatorów upłynął w atmosferze wzajemnego szacunku i życzliwości. Końcowy raport wraz z wynikami przeprowadzonej ewaluacji nie został jeszcze opublikowany. Mamy jednak nadzieję, że oceny będą pozytywne, albowiem nieustannie czynimy starania by poziom pracy przedszkola wzrastał, a nasi podopieczni i ich rodzice byli zadowoleni z jakości świadczonych przez nas usług.
Dzień 14 lutego b.r., tj. Walentynki przebiegł w atmosferze woni pierników pieczonych w przedszkolu, bo to „Piernikowe święto” w terminarzu przedszkolnych uroczystości. Tego dnia, każdy z przedszkolaków ozdobił po dwa piernikowe serduszka, z których jedno zjadł, a drugim mógł obdarzyć kogoś bliskiego. Praktykowana inicjatywa spotyka się z aprobatą zarówno ze strony dzieci jak również ich bliskich.

Dyrektor Przedszkola
Anna Godlewska

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »