Pasowanie na „Rycerza Książki” w PSP Amelin

W dniu 27.02.213 r. w szkole w Amelinie odbyła się uroczystość pasowania uczniów klasy I na „Rycerza Książki”. Cała społeczność szkolna mogła obejrzeć część artystyczną przygotowaną przez starszych kolegów oraz samych bohaterów tej imprezy, a mianowicie uczniów klasy I, którzy bardzo ciekawie odpowiadali na pytania związane z postaciami z bajek i wymieniali prośby książki oraz zasady zachowania się w bibliotece. Po uroczystym złożeniu przysięgi uczniowie zostali pasowani na czytelnika, którego dokonała pani dyrektor Bogusława Więcek, a dyrektor PBS w Krasnosielcu pani Krystyna Wierzbicka-Rybacka wręczyła książki wszystkim uczniom klasy I.
Redakcja PSP Amelin

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »