Kolejne podium dla dziewcząt z PSP Drążdzewo

W dniu 2 marca 2013 r. tj. w sobotę, drużyna dziewcząt z Drążdżewa reprezentowała Szkołę Podstawową w powiatowych zawodach w mini piłce siatkowej w Różanie. W turnieju udział wzięło 6 drużyn: SP Różan (gospodarze), SP Drążdżewo, SP Maków, SP Krasnosielc, SP Sypniewo, SP Rzewnie. Zawodnicy byli podzieleni na dwie grypy A i B. W każdej grupie były trzy drużyny, a do finału mogły wejść tylko dwie z każdej grupy. Rywalizacja była bardzo zacięta. Podczas turnieju grupa z Drążdżewa dwa razy wygrała i dwa razy przegrała. Na każdym kroku zawodników wspierał i mobilizował trener Marcin Gutowski. Po zaciętej grze drużyna z Drążdżewa weszła do finału i uplasowała się na 3 miejscu. W jej składzie zagrały: Eliza Dudek, Alicja Grabowska, Sandra Klik, Daria Kruk, Milena Ochenkowska, Sandra Pliszka, Aleksandra Romanowska, Martyna Rutkowska, Karolina Wilga, Weronika Białczak.
Jesteśmy z siebie bardzo dumne. Cieszymy się z trzeciego miejsca ,chociaż mogło być oczywiście lepiej. Za miejsce na podium drużyna otrzymała medale oraz dyplom i puchar.

Sandra Pliszka

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »