Trwają prace nad rekultywacją gminnego wysypiska śmieci

Rozpoczęto prace związane z rekultywacją gminnego wysypiska śmieci znajdującego się w Krasnosielcu Leśnym. W ramach II etapu zostanie wykonane: formowanie czaszy kwatery składowiska, studnie odgazowujące oraz warstwa wyrównawcza i warstwa rekultywacyjna wraz z siewem. Wykonawcą inwestycji jest Zakład Usługowo – Handlowy „TOMBET” z Kielc. Łączna wartość zadania wynosi 236 tys. 638 zł., a dofinansowanie w ramach Działania 4.2. Ochrona powierzchni ziemi Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego to 141 tys. 983 zł., co stanowi 60 % wartości całej inwestycji.