Aukcja pisanek wielkanocnych w Publicznej Szkole Podstawowej w Rakach

W dniu 27 marca w szkole w Rakach odbyła się aukcja pisanek, którą poprowadzili uczniowie. Na licytację wystawiono 32 pięknie zdobione pisanki, które zostały wykonane różnymi technikami. Nie zabrakło także dekoracyjnych, wiosennych stroików. Pomysłów wykonawcom nie brakowało. Goście w tym roku również dopisali i okazali wiele ofiarności. To kolejna taka aukcja w tej szkole. Dochód jak zawsze uczniowie przeznaczą na wycieczkę. W tym roku zamierzają zwiedzić Olsztyn. W przygotowanie aukcji bardzo zaangażowali się także rodzice i nauczyciele. Wszystkim gościom i osobom, które pomogły w przygotowaniu aukcji, organizatorzy bardzo serdecznie dziękują.

Redakcja szkolna

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »