Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Wielkanocne jajko”

Święta Wielkiej Nocy to czas, w którym na naszych stołach królują pisanki, kraszanki, jajka malowane przeróżnymi technikami plastycznymi. Z tej okazji świetlica szkolna Zespołu Szkól w Krasnosielcu ogłosiła konkurs plastyczny „Wielkanocne jajko”. Celem konkursu było kultywowanie tradycji i zwyczajów wielkanocnych oraz rozwijanie wyobraźni i umiejętności manualnych. Komisja konkursowa po dokonaniu oceny zgłoszonych na konkurs prac przyznała trzy główne nagrody:
I – Sandra Czaplicka kl Va, Bożena Kuźma kl IIIa,
II – Natalia Kurzyńska IVb, Wiktoria Andruchewicz kl Va,
III – Julia Olbryś kl IVb,
oraz sześć wyróżnień:
Wiktoria Załęska VIb,
Izabela Załęska IIIb,
Paweł Załęski Ib,
Barbara Kaczorek Va,
Julia Chełchowska IIb,
Klaudia Kuprajtys IVb.

Weronika Chojnowska

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »