Marzec w przedszkolu

W dniu 19 marca b.r. w krasnosieleckim przedszkolu gościli aktorzy z Białegostoku. Przybyli oni, by przedstawić spektakl biograficzny pt. „Jak Karolek został Papieżem”. Tematyka spektaklu opowiadała o wielkim polaku – papieżu Janie Pawle II. Aktorzy grający w spektaklu, pomimo powagi tematu i trudności w odbiorze, zdołali nie tylko zainteresować dzieci, ale ukazali także dobre wzorce do naśladowania, co aktualnie jest niezmiernie istotne.
Dnia 20 marca do placówki przedszkolnej wpłynął raport podsumowujący ewaluację zewnętrzną przeprowadzoną w miesiącu lutym. Dzieląc się radością z pozytywnych wyników tejże ewaluacji, chciałabym w tym miejscu serdecznie podziękować zarówno zespołowi ewaluatorów za ich intensywną pracę nad oceną naszego przedszkola jak również całej społeczności przedszkolnej – z rodzicami dzieci włącznie – za wspólną pracę na rzecz przedszkola na co dzień.
Świętując I Dzień Wiosny, przedszkolaki pożegnały Marzankę – zimy koleżankę, a powitały wiosenkę. Z tejże okazji, dzieci zostały obdarowane czekoladami, a całe wydarzenie miało wydźwięk barwny i radosny. Choć zima nas uparcie nie opuszcza, to nie traćmy nadziei, że wiosna już wkrótce zagości za oknami na dobre.Dyrektor Przedszkola
Anna Godlewska

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »