Dzień Bezpieczeństwa w Sieci w Zespole Szkół w Krasnosielcu

  • uczniowie pod kierunkiem nauczyciela informatyki przygotowali dwie prezentacje multimedialne, wydali kolejny numer gazetki informatycznej „PC$pec – Zasady bezpiecznego korzystania z Internetu” oraz materiały na gazetkę ścienną w pracowni komputerowej na temat bezpiecznego korzystania z Internetu oraz praw i obowiązków w sieci a także zasad netykiety. Prezentacje oraz gazetkę udostępniono na szkolnej stronie internetowej pod adresem www.zskrasnosielc-ogrodowa.cba.pl,
  • wychowawcy klas IV- VI SP i I-II PG podczas lekcji zapoznali uczniów z materiałami zawartymi w gazetce informatycznej „PC$pec”,
  • nauczyciel informatyki przy współpracy znauczycielami plastyki p.Niną Grabowską, p.Małgorzatą Czarnecką i p.Aliną Błaszkowską ogłosili i przeprowadzili Konkurs Informatyczno – Plastyczny na plakat promujący zasady bezpiecznego korzystania z Internetu pod hasłem „Serfuję. Respektuję”,
  • nauczyciel informatyki ogłosił i przeprowadził Informatyczny Konkurs Wiedzy pod hasłem „Serfuję. Respektuję” dla klas IV- VI szkoły podstawowej i I- II gimnazjum,
  • wyeksponowano na parawanach plakaty wykonane przez uczniów w ramach konkursu.

Podczas apeli wyświetlono przygotowane wcześniej prezentacje multimedialne, a następnie przeprowadzono Informatyczny Konkurs Wiedzy na szczeblu szkoły podstawowej igimnazjum oraz ogłoszono wyniki. Plakaty wykonane przez uczniów obu szkół w ramach konkursu zostały wyeksponowane jako dekoracja, ogłoszono też wyniki konkursów na plakat i wręczono nagrody uczniom.
W Konkursie Informatyczno- Plastycznym na plakat promujący zasady bezpiecznego korzystania z Internetu nagrody otrzymali następujący uczniowie gimnazjum:
I miejsce- Weronika Jaworska kl. I b
II miejsce- Aleksandra Stryjewska kl. I d
III miejsce- Karolina Flak kl. I d
wyróżnienia: Sylwia Wronowska kl. I b
Weronika Biedrzycka kl. I d
Ewa Mróz kl. II a
Nagrodzeni uczniowie szkoły podstawowej:
I miejsce- Natalia Zabielska kl. VI b
II miejsce- Klaudia Kuprajtys kl. IV b
III miejsce- Krystian Jastrzębski kl. IV b
W Informatycznym konkursie wiedzy pod hasłem „Serfuję. Respektuję” nagrody otrzymali następujący uczniowie gimnazjum:
I miejsce- Sylwia Wronowska kl. I b
II miejsce- Kacper Bakuła kl. I d
III miejsce- Paweł Załęski kl. Ic
Nagrodzeni uczniowie szkoły podstawowej:
I miejsce- Wiktoria Załęska kl. VI b
II miejsce- Diana Grabowska kl. IV a
III miejsce- Mateusz Mamiński kl. IV b.

Mariusz Bobiński

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »