Przedszkolaki zwiedzają szkołę

Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami, mimo, że stary jeszcze się nie skończył, dlatego grupa „Biedronki i motylki” z Drążdżewa wraz ze swoimi wychowawcami – p. Bożeną Kołakowską i Alicją Mizerek udały się w dniu 19.04.2013 r. na wycieczkę po szkole. Celem tej wyprawy było bliższe poznanie pomieszczeń znajdujących się w budynku szkoły.
Grupa przedszkolaków udała się do sali, w której czekała na nich p. Ela Szewczak – ich wychowa w przyszłym roku szkolnym – oraz jej obecni wychowankowie z klasy drugiej.
W dniu 22.04.2013 przedszkolaki odwiedziły klasę pierwszą z wychowawcą p. Anną Zega.
Obie klasy przyjęły przedszkolaków bardzo serdecznie. Panie pytały dzieci co im się podoba w szkole, czym różni się przedszkole od szkoły i czy chcą zostać uczniami. W trakcie spotkania dzieci zapoznawały się poprzez wymianę zainteresowań i wspólną zabawę.
Na koniec uczniowie klasy pierwszej i drugiej poczęstowały wszystkich cukierkami i ciasteczkami. Było dużo radości i śmiechu. Wszyscy byli zachwyceni tak miłym przyjęciem, a przedszkolaki stwierdziły jednogłośnie, że szkoła wcale nie jest taka zła.

A. Mizerek, B. Kołakowska

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »