Wycieczka drążdżewskich przedszkolaków

24 kwietnia 2013 r. przedszkolaki z Drążdżewa w towarzystwie wychowawców i rodziców udali się na wycieczkę do Ostrołęki. Dwa czerwone autobusy zabrały nas w krainę baśni i zabawy. Obejrzeliśmy ,,Calineczkę’’ na motywach baśni H.Ch. Andersena, którą przedstawił Teatr Lalki i Aktora z Łomży. Była to opowieść o malutkiej dziewczynce zrodzonej z ziarenka, opowieść o sile miłości i przyjaźni, która potrafi czynić cuda. Oglądaliśmy marionetkowe sceny z zaczarowanego świata pełnego elfów, zwierząt, dobrych duszków, ludzkich charakterów i magii. Po obejrzeniu spektaklu udaliśmy się do sali zabaw ,,Urwis”. Dzieci pływały w basenie z piłkami, grały w bilard, w piłkarzyki, krążyły po labiryntach i tunelach, jeździły motorami i samochodami. Chętne dzieci poddawały się malowaniu twarzy, dlatego do domu wracały koty, pająki, motyle, kwiatki i inne postacie. Zmęczeni, ale zadowoleni oraz bardzo głodni, udaliśmy się do oczekiwanego przez dzieci McDonald ’s. O godzinie 14.00 pełni wrażeń wróciliśmy do przedszkola, gdzie czekali już na nas stęsknieni rodzice. Mamy nadzieję, że nie będzie to ostatnia tego typu wyprawa.

Wychowawcy:
Alicja Mizerek
Magdalena Zuzelska
Bożena Kołakowska

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »