Zawody sportowe w piłce ręcznej w Różanie

Dnia 21 kwietnia, dziewczęta reprezentowały naszą szkołę w rozgrywkach piłki ręcznej w Różanie. W zawodach wzięło udział 5 drużyn: SP Drążdżewo, SP Różan, SP Maków, SP Sypniewo i SP Gąsewo. Grałyśmy na zasadach każdy z każdym. Wygrałyśmy dwa mecze, zremisowałyśmy jeden i jeden przegrałyśmy. Byłyśmy bardzo skoncentrowane na grze. Podczas meczu, mobilizował i wspierał nas trener Marcin Gutowski. Rywalizacja była bardzo zacięta. Zajęłyśmy 3 miejsce. Było bardzo trudno ale dałyśmy radę. W składzie drużyny zagrały: Sandra Pliszka, Aleksandra Romanowska, Alicja Grabowska, Karolina Wilga, Weronika Białczak, Martyna Rutkowska, Sandra Klik, Eliza Dudek, Daria Kruk.
Cieszymy się z 3 miejsca. Mogłoby być lepiej, ale nie było. Jesteśmy z siebie bardzo dumne, ponieważ na 5 miejsc zajęłyśmy trzecie. To dobry wynik. Otrzymałyśmy medale, oraz puchar i dyplom dla szkoły.
Red. szkolna

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »