Kwiecień w przedszkolu

Z kolei w dniu 12 kwietnia, przedszkolaki z Krasnosielca miały przyjemność gościć w Teatrze Lalki i Aktora w Łomży na spektaklu pt. „Calineczka”. Ta wyjątkowa baśń Andersena w łomżyńskiej inscenizacji, została pogłębiona o sens humanistyczny i egzystencjalny, bez odzwierciedlenia andersenowskiego porządku fabularnego. Dzieci, w marionetkowej scence miały okazję zobaczyć zaczarowany świat pełen elfów, zwierząt, dobrych duchów czy ludzkich charakterów. Po spektaklu, wszyscy uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych.
W kwietniu przedszkolaki przyłączyły się również do „obchodów” Międzynarodowego Dnia Ziemi. W ramach tej ogólnoświatowej akcji, dzieci z wszystkich grup sprzątały otoczenie wokół przedszkola oraz ogród przedszkolny, aby mieć swój udział w tej szlachetnej inicjatywie. Akcja ta – co trzeba podkreślić – docelowo ma uzmysłowić każdemu, że miejsce w którym na co dzień żyjemy wymaga poszanowania nie tylko od święta, ale każdego dnia!

Anna Godlewska
Dyrektor Przedszkola

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »