Rozpoczęła się budowa kompleksów

W miejscowości Przytuły rozpoczęły się prace związane z budową kompleksu sportowo – rekreacyjnego. W ramach zadania powstanie mini boisko sportowe i plac zabaw. Nowy plac wyposażony zostanie w wielofunkcyjne urządzenie zabawowe, bujaki na sprężynie, piaskownicę, huśtawkę oraz karuzelę. Podobnie urządzone place zabaw powstaną do końca roku jeszcze w Nowym Sielcu i Pienicach. Również w Pienicach powstanie mini boisko. Zagospodarowane tereny będą ogrodzone oraz obsiane trawą i wyposażone w murławki i kosze na śmieci.
Celem operacji jest zachęcenie mieszkańców do integrowania się i spędzania wolnego czasu na powietrzu, a także podnoszeniu kondycji fizycznej. Realizowany projekt skierowany jest do dzieci i ich rodziców, młodzieży oraz osób starszych. Dodatkowo realizacja inwestycji wpłynie na wzrost atrakcyjności turystycznej oraz estetyki każdej z tych miejscowości.
Łączny koszt inwestycji to ok. 748 tys. zł., w tym ponad 50 % stanowi dofinansowanie z PROW 2007-2013

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »