Sportowy kwiecień w Zespole Szkół w Krasnosielcu

16. kwietnia w Ostrołęce odbył się Finał Międzypowiatowych Sztafetowych Biegów Przełajowych. Drużyna Szkoły Podstawowej w Krasnosielcu zajęła III miejsce, wcześniej zajmując w powiecie miejsce I. Skład: Ruszkowski Norbert, Kurzyński Bartłomiej, Wronowski Damian, Kęszczyk Michał, Goliaszewski Konrad, Lipiński Łukasz, Glinka Łukasz, Nurczyk Gabriel, Maluchnik Krzysztof, Daliga Dominik, Wilga Patryk.
20. kwietnia w Różanie odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej, gdzie drużyna SP z Krasnosielca w składzie; Lipiński Łukasz, Wronowski Damian, Kurzyński Bartłomiej, Daliga Dominik, Maluchnik Krzysztof, Nurczyk Gabriel, Goliaszewski Konrad, Lipski Marian, Rybacki Marcin, Glinka Łukasz, Czarkowski Jakub, zajęła II miejsce.

28 kwietnia w Łysych odbył się Finał Międzypowiatowy Drużynowego Tenisa Stołowego. W zawodach udział wzięły 3 drużyny z gimnazjum w Krasnosielcu: I drużyna – Klik Adrian i Larenta Artur, zajęli I miejsce ( jesienią zajmując I m w powiecie ) i awansowali do Finału Województwa Mazowieckiego, który organizuje SZS Płock i odbędzie się 23 maja 2013r. II drużyna w składzie: Ptak Kamil, Szewczak Adrian i Wilkowski Jakub jesienią zajmujac II miejsce w powiecie, w Łysych wywalczyli miejsce IV. Udział wzięła również drużyna dziewcząt: Kinga Gałązka, Tupacz Elzbieta,Olga Piotrak jesienią zajmujac II miejsce w powiecie.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »