Zadbajmy wspólnie o wizerunek gminy!

Puszki, butelki szklane i plastikowe, opakowania foliowe i papierowe, odzież, opony, baterie, sprzęt, elektroniczny, a nawet meble i fotelik samochodowy dla dziecka, i można by jeszcze tak jeszcze długo wymieniać. To „skarby” znalezione przez porządkujących przydrożne rowy na terenie naszej gminy. W sumie zebrano już kilka kontenerów śmieci. Koszt ich wywozu szacuje się na ok. 5 tys. zł. Wiadomo, że zostanie on pokryty z budżetu gminy, czyli z kieszeni podatników. Prace porządkowe nadal trwają, ale jednocześnie trwa proceder porzucania śmieci. Apelujemy do mieszkańców, aby w trosce o środowisko i wizerunek naszej gminy zadbali o to, by wytworzone przez nich odpady trafiały we właściwe miejsce, a będąc świadkami zaśmiecania nie pozostawali obojętni.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »