Plastyczny Konkurs Ekologiczny

W dniu 7 maja 2013 roku rozstrzygnięto konkurs na plakat ekologiczny dla uczniów klas IV – VI Publicznej Szkoły Podstawowej w Krasnosielcu – Jestem po stronie natury. Organizatorem konkursu był Samorząd Uczniowski PSP i Biblioteka Szkolna. Na konkurs wpłynęło około 70 prac wykonanych różnymi technikami. Komisja konkursowa dokonała ich oceny. Prace cechował wysoki poziom estetki, duża pomysłowość i wkład pracy. Komisja konkursowa postanowiła wybrać najlepsze plakaty z każdej grupy wiekowej. Wyróżniono prace następujących uczniów:
Adam Mikulak, kl. IV a
Jakub Jurczewski, kl. IV a
Przemysław Gołąb, kl. IV b
Krystian Jastrzębski, kl. IV b
Wiktoria Andruchewicz, kl. V a
Sandra Czaplicka, kl. V a
Julia Jaworska, kl. V b
Łukasz Maluchnik, kl. VI a
Patryk Wilga, kl. VIa
Konrad Goliaszewski, kl. VI b
Najciekawsze prace można oglądać na wystawie pokonkursowej na szkolnym korytarzu oraz na blogu Biblioteki Szkolnej – www.bibliotekakrasnosielc.bloog.pl

Redakcja Szkolna

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »