Biegi przełajowe w Pułtusku

W dniu 10 maja w Pułtusku odbyły się X Biegi Ireny Szewińskiej. Uczniowie z PSP w Drążdżewie drużynowo zajęli 7 miejsce. Najlepiej wypadli: Kruk Daria zajmując 1 miejsce i Grabowski Michał – 3 miejsce. Daria jako nagrodę otrzymała aparat cyfrowy, pamiątkowy dyplom oraz medal. Michał został uhonorowany czterema biletami do Centrum Kopernika w Warszawie, a także dyplomem i medalem. Uczestnicy dodatkowo mieli okazję zarówno poznać, jak i zrobić sobie wspólne zdjęcie z takimi osobistościami jak: Irena Szewińska, Bogusław Mamiński, Grażyna Rabsztyn, którzy byli medalistami Mistrzostw Europy Świata i Igrzysk Olimpijskich.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »