Dzień Mamy i Taty w Drążdżewie

Dnia 24 maja 2013 r. w szkole w Drążdżewie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Licznie przybyłych gości przywitała dyrektor szkoły Pani Barbara Kluczek, a następnie głos oddała uczniom, którzy poprzez wiersze, piosenki i tańce pragnęli złożyć życzenia swoim rodzicom i podziękować im za ich miłość, trud i poświęcenie. W trakcie uroczystości na rodziców czekał słodki poczęstunek, jednak najpiękniejszym prezentem były występy ich dzieci, na które każdy rodzic czekał z niecierpliwością. Program artystyczny przygotowany był przez wszystkich uczniów, począwszy od maluchów z oddziału przedszkolnego, aż do szóstoklasistów. Każdy z nich pragnął w szczególny sposób wyrazić swoje uczucia. Przedszkolaki i uczniowie klas młodszych recytowali wiersze, śpiewali piosenki i tańczyli. Uczniowie klasy III i IV zaprezentowali się przed swoimi rodzicami tańcząc dostojnego poloneza, a klasa V wprawiła wszystkich w dobry humor swym oryginalnym przedstawieniem o zdrowiu. Nie zabrakło też wzruszających chwil w czasie słuchania piosenki „Cudownych rodziców mam” w wykonaniu uczniów klasy VI. Na koniec wszyscy uczniowie zaśpiewali „Sto lat” i wręczyli drobne upominki swoim rodzicom. Uroczystość przebiegła w miłej atmosferze i na pewno pozostanie na długo w pamięci uczniów i ich rodziców.
Anna Czarnecka

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »