Wycieczka do Łomży i Ostrołęki 2013

Następnie uczniowie udali się do Łomży do teatru Lalki i Aktora na spektakl pt. „Kopciuszek” wg scenariusza Jana Brzechwy. Spektakl udowadnia uniwersalność i ponadczasowość znanej wszystkim historii o ubogiej i szlachetnej dziewczynie. Potem dzieci zwiedziły teatr od kulis i zobaczyły jak wykonywane są rekwizyty do poszczególnych przedstawień. Pobyt w teatrze został zakończony warsztatami teatralnymi, poprowadzonymi przez aktora pan Krzysztof Zemło, który w oglądanym wcześniej spektaklu grał rolę Ochmistrza. Wreszcie nadszedł czas na wesołą zabawę w salonie zabaw „Urwis” w Ostrołęce. Tu przez 2 godziny dzieci w sposób bardzo aktywny spędzały czas. W drodze powrotnej nie sposób było ominąć Mc Donalda tak lubianego przez dzieci. Zmęczeni, ale bardzo zadowoleni uczniowie wrócili do domu.
Wyjazd dofinansowany był przez Radę Rodziców z funduszy uzyskanych w ramach aukcji stroików świątecznych. Dziękujemy rodzicom.

Redakcja Szkolna

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »